קשתות - מרכז צעירים ומרכז לפיתוח ההון האנושי ברמלה

מרכז קשתות הוקם במטרה לסייע לך, תושב/ת רמלה, למצות את הפוטנציאל האישי שלך.
לטובת מאמץ זה חברו גופים רבים: עיריית רמלה, משרדי ממשלה, עמותות וקרנות (לפירוט לחץ כאן).

אם אתם מחפשים עבודה, מתלבטים מה ללמוד והיכן, מרגישים שאתם עוסקים בתחום שאינו מבטא את יכולתכם האמיתיות, והכי חשוב – תושבי רמלה, הגעתם למקום הנכון !

אם אתם גם מרגישים שיש לכם מה לתרום, שאתם רוצים להיות שותפים לרוח השינוי וההתחדשות הקיימת בעיר בשנים האחרונות, שחשוב לכם לקחת חלק בהפיכתה של רמלה למקום שצעירים בוחרים לחיות בו, אין ספק שהגעתם למקום הנכון !

קשתות – מרכז צעירים ומרכז לפיתוח ההון האנושי, הוקם על ידי עיריית רמלה, קרן רמלה, מסד קליטה, שיקום שכונות, היחידה לכוונת חיילים משוחררים, תוכנית הישגים, תוכנית תב"ת, קרן גנדיר וקרן גרוס במטרה לתת לכל תושב רמלה המעוניין להרחיב את השכלתו, להתפתח מקצועית ולהיות מעורב בחיי העיר – את הכלים להגשמת שאיפותיו.

המרכז נותן מענה כיום לכ-2500 תושבים בשנה


אנו מאמינים שכל אחד יכול להגיע ליותר:
יותר בקריירה
יותר בהשכלה
יותר בעשייה למען החברה
ויותר בהצלחה אישית

חזון מרכז קשתות:
רמלה תהיה עיר אשר בניה, כמו גם צעירים מאזורי מגורים אחרים, יבחרו לחיות בה בשל אפשרויות התעסוקה המגוונות, איכות החיים, תרבות הפנאי ורמת המוסדות החינוכיים.

תושבי רמלה יזכו בתוך כך, לעידוד ותמיכה מוגברים ויהוו את חוד החנית מבחינת תרומה ומעורבות בקהילה, כמשאב אנושי ראשון במעלה. רמלה תעודד השתלבות בלימודים אקדמאיים, בתחומי לימוד איכותיים, ותהווה עבור הסטודנטים מקום מועדף למגורים בזמן הלימודים; מגורי סטודנטים ישולבו בשכונות ויתוגמלו בעבור מעורבות קהילתית, יינתנו הנחות משמעותיות בארנונה ובשירותים ציבוריים, בעיר יתקיימו אירועי תרבות ופנאי לקהל סטודנטיאלי וצעירים בכלל, תופעל תחבורה ציבורית ישירה מרמלה לאוניברסיטאות ולמכללות, ותינתן העדפה לתושבי העיר במוקדי התעסוקה בעיר (מוקדי שירות לקוחות, תיירות והדרכות, שדה התעופה ועוד).

גם תושבי רמלה אשר לא יפנו ללימודים אקדמאיים יקבלו עידוד וסיוע ברכישת מקצוע בעל תוחלת תעסוקתית טובה וישתלבו במקומות עבודה איכותיים בסביבת העיר.

צעירים ברמלה יכירו במעמדם כבעלי הכוח לשנות ולהשפיע על סביבתם הקרובה, כפועל יוצא מתמיכתה של העיר בהם, ולכן יובילו את דגל הקהילתיות והמעורבות החברתית. הם אלו שיפעלו לקיום דיאלוג בין האוכלוסיות השונות ברמלה, לשינוי התדמית של העיר (כלפי פנים וכלפי חוץ) ולפיתוח תרבות הפנאי. הם שיפעלו לשיפור תחושת הביטחון האזרחי ולשינוי עמדות והתנהגות התושבים כלפי מראה פני העיר ובכך יחזקו את הקשר בין האזרח לעירייה.

בברכה
דרור קורת
מנהל המרכז

 
דרכי התקשרות:
כתובת: הזית 4, רמלה
טלפונים: 073-2409730
דואר אלקטרוני: merkazt@ramla.muni.il
מידע נוסף ניתן למצוא באתר האינטרנט של קשתות: www.kshatot.co.il
ניתן גם לסמס את המילה "קשתות" למספר 8080 ונחזור בהקדם (במחיר עלות רגילה של שליחת sms).

חפשו אותנו בפייסבוק תחת השם: קשתות רמלה
חברים בפייסבוק ▼