פרוייקט טראמפ

העיר רמלה חרתה על דגלה מצוינות לימודית בכלל ובתחומי המתמטיקה והמדעים בפרט.

בשיתוף ובתמיכה של קרן טראמפ, רמלה יוצאת לדרך חדשה בהכשרת צוותי ההוראה ויצירת אקלים מצוינות עירוני, במטרה להעלות את אחוזי המשתלבים בכיתות של 5 יח"ל מתמטיקה, תוך 3 שנים.

קרן טראמפ הינה קרן פילנטרופית המקדמת ומפתחת הוראה איכותית במדעים. הקרן מפעילה תוכניות בערים שונות ברחבי הארץ וגם בעיר רמלה.

במסגרת זו, יחד עם מכון דוידסון של מכון ויצמן, אנו מגבשים קהילת הוראה איכותית שתתן מענה לכל תלמידי העיר, תטמיע תרבות של מצוינות ותוביל לשיפור ניכר בהישגים.

באמצעות הכשרות פרופסיונליות במתמטיקה, בפדגוגיה, בבניית תהליכי למידה איכותיים, אנו נגיש לתלמידי העיר תשתית לימודית איכותית ומעמיקה בבתי הספר, שתיתמך במסלולים עירוניים שונים למצוינות ביניהם, "מדעניות העתיד" בשיתוף עם משרד המדע והטכנולוגיה, כיתת המצוינות העירונית לפיזיקה ומתמטיקה לתלמידים מצטיינים בשכבת ט', הכיתה האקדמית העירונית לתלמידים מצטיינים בכיתות י', בשיתוף אוניברסיטת תל אביב והמסלול האקדמי לתואר ראשון במתמטיקה שימושית של המכון הטכנולוגי בחולון.

מעטפת זו, תאפשר להטמיע תרבות של מצוינות בבתי הספר ובתלמידי ותלמידות העיר.

כל אלו יחד, יהוו בסיס איתן לשיפור הישגיהם של תלמידנו, העלאת אחוזי המסיימים את לימודיהם עם תעודת בגרות איכותית, ולדרכם האקדמית של תלמידינו וצעירי העיר רמלה.

חברים בפייסבוק ▼